w sprzedaży

Osiedle Bukowa

Osiedle Bukowa zachwyca wyjątkowym położeniem w przepięknej Dolinie Ciemięgi, ale też projektem stworzonym na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców. W pełni komfortowy układ pomieszczeń, dostęp do własnego ogródka i dopracowana estetyka sprawią, że zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi znajdą swoje miejsce na świecie w jednym z siedmiu domów, które znajdują się w ofercie MT Development.

sprzedaż zakończona

Osiedle z Widokiem

Osiedle z Widokiem to osiem funkcjonalnych i przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących, położonych w zacisznym sąsiedztwie i z pięknymi widokami z okien. Do każdego przynależny będzie ogród, w którym mieszkańcy spędzą przyjemny czas sam na sam z książką lub w których przestrzeń do zabawy znajdą maluchy oraz garaż. Brzmi cudownie? Kliknij, by dowiedzieć się więcej!

sprzedaż zakończona

Osiedle Świerkowa

Naturalne i zaciszne tereny idealne do aktywnego wypoczynku, ścieżki rowerowe i spacerowe, bliskość usług medycznych, opiekuńczych i rozrywkowych, a przy tym łatwy dojazd do Lublina – Jakubowice to fantastyczne miejsce do życia! Tymi atutami będą cieszyli się również mieszkańcy Osiedla Świerkowa. Zobacz, co będzie ich codziennością!

Sprzedaż domów zakończona. Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie dla MT Development i wybór naszej inwestycji.