Kupimy grunty – zobacz, czego szukamy!

Masz grunt na sprzedaż lub wiesz o takim? Daj nam znać!

Budowane przez nas domy na Osiedlu Świerkowa oraz Osiedlu z Widokiem cieszą się ogromną popularnością. Stają się wizytówką MT Development – ich projekty zostały przez nas dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, uwzględniając wszelkie potencjalne potrzeby przyszłych mieszkańców. Do wykonania zatrudniliśmy solidne i dotrzymujące terminów firmy, które sprawdzają się bez zarzutu. Niebagatelne znaczenie ma również położenie, jakim mogą pochwalić się domy – Jakubowice są fantastycznym miejscem do życia.

Chcemy dalej rozwijać się, budując osiedla na rynek pierwotny – Lublin i jego okolice to przecież idealne miejsce do zamieszkania! Mamy wiele pomysłów na realizacje, które wprowadzą mnóstwo harmonii w codzienność rodzin z dziećmi, seniorów, singli i młodych par. Aby móc zrealizować te plany, potrzebujemy terenów pod inwestycje. Ważne są dla nas zasady fair play i obopólne zaufanie, dlatego naszych partnerów biznesowych traktujemy z najwyższym szacunkiem, rzetelnie wywiązując się z umów.

Położenie gruntów, którymi interesujemy się jako deweloper – Lublin lub jego okolice – to podstawowe kryterium ich atrakcyjności. Masz na sprzedaż taki teren lub wiesz o kimś, kto szuka nabywcy? Wyślij formularz – skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o szczegółach!

Masz informacje o gruntach na sprzedaż, które mogłyby nas zainteresować? Uzupełnij formularz!