Aktualności

Idzie nowe
10 maja 2022

Już wkrótce ruszamy z nową inwestycją w Jakubowicach Konińskich.  Osiedle Bukowa będzie miejscem, w którym swoje szczęście odnajdzie siedem rodzin.Zobaczcie, jak będą wyglądać domy na naszej stronie internetowej:... Więcej »

Ruszyła sprzedaż Osiedla z widokiem

Domy na Osiedlu Świerkowa rozeszły się w mgnieniu oka. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli wówczas kupić swojego wymarzonego lokum, mamy dobrą wiadomość: właśnie ruszyliśmy ze sprzedażą kolejnej inwestycji w Jakubowicach. Marzy Ci się niespiesznie sączona we własnym ogrodzie... Więcej »

Startujemy z nową inwestycją

Nie mogliśmy się doczekać i dzielimy się z Wami radością. Ruszamy z najnowszą inwestycją MT Development! Rozpoczęcie budowy Osiedla z widokiem zaplanowaliśmy na drugą połowę września 2021 r., ale już możecie do nas dzwonić i rezerwować dom z ogrodem.Osiedle z widokiem powstanie w... Więcej »

Aktualności z budowy Osiedla Świerkowa

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad ogrodzeniem Waszych domów – żeby zapewnić Twojej rodzinie pełen komfort, bezpieczeństwo i spokój z dala od... Więcej »

Dom A5 na Osiedlu Świerkowa ponownie w sprzedaży

Jeśli szukasz domu na zacisznym, komfortowym osiedlu świetnie skomunikowanym z Lublinem i jednocześnie w bliskości terenów zielonych -  Osiedle Świerkowa stanowi idealną propozycję. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, żeby dowiedzieć się... Więcej »

Ostatni dom na Osiedlu Świerkowa sprzedany

Wszystkim nowym mieszkańcom życzymy, by ich domy jak najszybciej stały się miejscem spełnienia marzeń o własnej, w pełni funkcjonalnej przestrzeni położonej w spokojnym sąsiedztwie, o nieustannym kontakcie z naturą. A dla każdego, kto nie zdążył z zakupem, mamy dobrą... Więcej »

Osiedle Świerkowa już pod dachem

Nasze domy zmieniają się z tygodnia na tydzień. Dachy części z nich pokryte są już dachówką.Przypominamy, że domy mają powierzchnię 108,82 m2, ogród (191- 401 m2) oraz... Więcej »

Osiedle Świerkowa – last minute

Na Osiedlu Świerkowa pozostały już tylko dwa wolne domy. Marzy Ci się kameralne osiedle dogodnie skomunikowane z miastem i pozwalające zaznać komfortu podmiejskiego życia, z ogródkiem i innymi przyjemnościami? Zajrzyj na stronę inwestycji i skontaktuj się z naszym biurem... Więcej »