Startujemy z nową inwestycją

Nie mogliśmy się doczekać i dzielimy się z Wami radością. Ruszamy z najnowszą inwestycją MT Development! Rozpoczęcie budowy Osiedla z widokiem zaplanowaliśmy na drugą połowę września 2021 r., ale już możecie do nas dzwonić i rezerwować dom z ogrodem.
Osiedle z widokiem powstanie w Jakubowicach, skąd szybko dojedziesz do centrum Lublina własnym autem lub komunikacją miejską.

Kameralne, zamknięte osiedle stanowić będzie 8 domów (4 w zabudowie wolnostojącej i 4 w zabudowie bliźniaczej) z garażami i ogrodami.
Nieco więcej przeczytacie TUTAJ. Warto nas śledzić. Będziemy wrzucać najświeższe informacje na naszą stronę. Pozostańmy w kontakcie!

Skontaktuj się z nami!

Nie zwlekaj – już dziś dowiedz się więcej o naszych domach!

Nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco i masz dalsze pytania? Zadzwoń do nas lub napisz maila – chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości!

A może chcesz zobaczyć domy na Osiedlu Świerkowa lub miejsce, w którym powstanie Osiedle z Widokiem oraz jego okolicę, zanim oznajmisz wszem i wobec: „Kupię dom!”? Umów się z nami na spacer i poczuj na własnej skórze klimat tej niezwykłej lokalizacji!

Chętnie kupimy grunty w Lublinie lub okolicach pod dalsze inwestycje. Wiesz o takich lub masz na sprzedaż ziemię? Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

Deweloper

MT Development Sp. z o.o.
ul. Frezerów 3, Lublin

E-mail: biuro@mtdevelopment.com.pl

Biuro Sprzedaży

GALERIA GALA, lok. 3.22 IIIp.
ul. Fabryczna 2, Lublin

Tel.: +48 535 991 113
E-mail:
sprzedaz@osiedlezwidokiem.pl

Masz pytania? Umów się na spotkanie