Ruszyła sprzedaż Osiedla z widokiem

Domy na Osiedlu Świerkowa rozeszły się w mgnieniu oka. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli wówczas kupić swojego wymarzonego lokum, mamy dobrą wiadomość: właśnie ruszyliśmy ze sprzedażą kolejnej inwestycji w Jakubowicach.

Marzy Ci się niespiesznie sączona we własnym ogrodzie kawa? Chcesz codziennie czuć trawę pod stopami i spędzać rodzinne wieczory we własnym komfortowym domu, a równocześnie, gdy tylko najdzie Cię ochota mieć możliwość rzucenia się w wir zdarzeń w niedaleko położonym mieście? Osiedle z widokiem to wyśniona przyszłość w zasięgu Twojej ręki!

Nie ma czasu do stracenia: jeden z 8 starannie wykończonych domów w atrakcyjnych cenach już wkrótce może być Twój! 

Szczegółowe informacje na temat domów znajdziesz na tutaj.

Skontaktuj się z nami!

Nie zwlekaj – już dziś dowiedz się więcej o naszych domach!

Nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco i masz dalsze pytania? Zadzwoń do nas lub napisz maila – chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości!

A może chcesz zobaczyć domy na Osiedlu Świerkowa lub miejsce, w którym powstanie Osiedle z Widokiem oraz jego okolicę, zanim oznajmisz wszem i wobec: „Kupię dom!”? Umów się z nami na spacer i poczuj na własnej skórze klimat tej niezwykłej lokalizacji!

Chętnie kupimy grunty w Lublinie lub okolicach pod dalsze inwestycje. Wiesz o takich lub masz na sprzedaż ziemię? Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

Deweloper

MT Development Sp. z o.o.
ul. Frezerów 3, Lublin

E-mail: biuro@mtdevelopment.com.pl

Biuro Sprzedaży

GALERIA GALA, lok. 3.22 IIIp.
ul. Fabryczna 2, Lublin

Tel.: +48 535 991 113
E-mail:
sprzedaz@osiedlezwidokiem.pl

Masz pytania? Umów się na spotkanie