Osiedle z Widokiem

Decyzja o zamieszkaniu w jednym z ośmiu domów na Osiedlu z Widokiem to pierwszy krok do zmiany Twojego życia na spokojniejsze, bliżej natury i płynące wolniejszym rytmem. Zaciszne sąsiedztwo i piękne widoki to niebywały atut każdego z budynków. Równocześnie świetna lokalizacja umożliwi Ci szybki dojazd własnym autem lub komunikacją miejską do centrum Lublina. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień – placówki medyczne, przedszkola, szkoły, restauracje czy sklepy – znajduje się w okolicy. Myśląc zaś o aktywnym wypoczynku na łonie natury, możesz wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową Doliną Ciemięgi, w której zwiedzisz m.in. liczne wąwozy czy niedaleki Park Pałacowy w Snopkowie. Samą przepiękną krajobrazowo okolicę można podziwiać z okien domów, a widoki te nigdy się nie nudzą!

Budowane przez nas domy pod Lublinem to nie tylko cudowne otoczenie, ale też mądra inwestycja w praktyczną przestrzeń. Układ architektoniczny, który proponujemy, został doceniony przez mieszkańców Osiedla Świerkowa. Wsłuchując się w ich głosy, zaplanowaliśmy jeszcze bardziej funkcjonalną łazienkę na piętrze oraz wprowadziliśmy zasobniki na wodę.

 Mając na uwadze fakt, że dom marzeń wygląda dla każdego nieco inaczej, zwiększyliśmy także możliwości adaptacyjne pokoi. Niezwykle istotna jest również opcja wyboru spośród różnych aranżacji poddasza. Gabinet do pracy, garderoba i prywatna łazienka przy sypialni rodziców, dodatkowy pokój dla dziecka lub inne tętniące życiem miejsce – wybierz, jaki układ jest dla Ciebie optymalny. Każdy z obiektów posiadać będzie również ogródek oraz garaż.

Wszystkie domy na Osiedlu z Widokiem powstają z wysokiej jakości materiałów. Za realizację odpowiedzialni są sprawdzeni i doświadczeni wykonawcy, cieszący się nienaganną opinią. Według założeń projektowych budynki spełnią wszelkie normy ekologiczne oraz będą spełniały wysokie normy  izolacji termicznej. Ważne jest bowiem dla nas, aby Twój nowy dom był dla Ciebie wyłącznie źródłem bezpieczeństwa, radości i spokoju. Skontaktuj się z nami i zobacz to miejsce na własne oczy!