Budujemy dla Ciebie i Twoich bliskich
Budujemy dla Ciebie i Twoich bliskich

Naszą specjalnością są kameralne i bezpieczne osiedla w pięknym, naturalnym otoczeniu. Budujemy funkcjonalne domy w bezpośrednim sąsiedztwie Lublina, w których każdy może poczuć się u siebie!

Nasze realizacje

w sprzedaży

Osiedle Bukowa

Osiedle Bukowa zachwyca wyjątkowym położeniem w przepięknej Dolinie Ciemięgi, ale też projektem stworzonym na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców. W pełni komfortowy układ pomieszczeń, dostęp do własnego ogródka i dopracowana estetyka sprawią, że zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi znajdą swoje miejsce na świecie w jednym z siedmiu domów, które znajdują się w ofercie MT Development.

sprzedaż zakończona

Osiedle z Widokiem

Osiedle z Widokiem to osiem funkcjonalnych i przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących, położonych w zacisznym sąsiedztwie i z pięknymi widokami z okien. Do każdego przynależny będzie ogród, w którym mieszkańcy spędzą przyjemny czas sam na sam z książką lub w których przestrzeń do zabawy znajdą maluchy oraz garaż. Brzmi cudownie? Kliknij, by dowiedzieć się więcej!

MT Development
dlaczego warto nam zaufać?

Przeczytaj, jak podchodzimy do realizacji inwestycji oraz jakie domy budujemy!

W MT Development kierujemy się jasną filozofią – chcemy tworzyć osiedla, które są tak zaprojektowane i wykonane, aby ich przyszli mieszkańcy czuli się w nich szczęśliwi i mieli pewność, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze oraz zapewnili bezpieczeństwo swojej rodzinie. Dzięki doświadczeniu na rynku nieruchomości wiemy, że najważniejsza jest solidność: korzystanie z wysokiej jakości, nowoczesnych materiałów budowlanych, dobre relacje z partnerami biznesowymi i klientami oraz powierzanie prac rzetelnym, sprawdzonym i cieszącym się dobrymi opiniami wykonawcom.

To, co wyróżnia realizowane przez nas domy: Lublin w pobliżu, dogodny dojazd do miasta, spokojna, a równocześnie odpowiednio zagospodarowana okolica, estetyka, funkcjonalna przestrzeń, zaciszne ogródki i wszechobecność natury – to cechy, które są również elementami naszych osobistych marzeń o idealnym miejscu do życia. Uważamy, że każdy powinien mieć szansę na ich spełnienie i zapewnienie sobie i swojej rodzinie harmonii oraz bezpieczeństwa. Dlatego też podczas projektowania naszych osiedli robimy wszystko, aby stosunek jakości do ceny, a także jej atrakcyjność, były dostosowane do potrzeb i możliwości prywatnych inwestorów.

Realizując dwa spójne z naszymi ideami projekty, z których jedna podbiła już w ekspresowym tempie serca nabywców, planujemy dalszy rozwój. Z tego względu kupimy grunty w Lublinie lub okolicach pod budowę kolejnych inwestycji. Jeśli posiadasz teren na sprzedaż lub wiesz o takim, skontaktuj się z nami!

Na jakim etapie jest dom z Twoich marzeń?

Zajrzyj do działu aktualności i bądź na bieżąco z informacjami o naszych inwestycjach!

Skontaktuj się z nami!

Nie zwlekaj – już dziś dowiedz się więcej o naszych domach!

Nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco i masz dalsze pytania? Zadzwoń do nas lub napisz maila – chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości!

A może chcesz zobaczyć domy na Osiedlu Świerkowa lub miejsce, w którym powstanie Osiedle z Widokiem oraz jego okolicę, zanim oznajmisz wszem i wobec: „Kupię dom!”? Umów się z nami na spacer i poczuj na własnej skórze klimat tej niezwykłej lokalizacji!

Chętnie kupimy grunty w Lublinie lub okolicach pod dalsze inwestycje. Wiesz o takich lub masz na sprzedaż ziemię? Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

Deweloper

MT Development Sp. z o.o.
ul. Frezerów 3, Lublin

E-mail: biuro@mtdevelopment.com.pl

Biuro Sprzedaży

GALERIA GALA, lok. 3.22 IIIp.
ul. Fabryczna 2, Lublin

Tel.: +48 535 991 113
E-mail:
sprzedaz@osiedlezwidokiem.pl

Masz pytania? Umów się na spotkanie